Inger sai saatest „Masterchef“ oma toidutegemise andesse tõsise hoo sisse ja juba sel nädalal on võimalik tema 6-käigulist õhtusööki nautida Alto restoranis.

„Ma ei saa öelda, et olen järgmine Stefan, kes teeb oma toidukoha, aga kes teab. Võib olla tekivad tulevikus uued ideed ja mõtted,“ ütleb ta naerdes. Inger jagab erinevaid toidutegemise videoid ka sotsiaalmeedias. „Paljud tuttavad tellivad erinevateks sündmusteks tiramisud. Sel suvel teen ka seda maiust ühte pulma. See on äge võimalus, aga ka suur vastutus. Hiljuti tegin ka toidukäitleja koolituse ja sain vastavad paberid, nii et nüüd võin ametlikult toitu valmistada ja käidelda,“ avaldab muusik.

Oled juba tellija?Logi sisse

Kommenteeri Loe kommentaare (9)