
Nesenai skaiciau posta apie lazdynuligonine.lt istorija, istrauka:
"Apskritai, slaugytojos ir jų padejėjos leidžia sau kartais ir fiziškai užvažiuoti pacientams, ypač vyresnio amžiaus ar sunkiau besiorentuojantiems."
Tad nusprendziau pasidalint ka paciam teko matyt gulint ligoninej:
-Slaugytoja pamacius jog ligonis (senas stambus vyras) apsidirbo (ji uzsimine veliau sauskelne buvo blogai uzdeta) paverte ji ant sono ir noredama ji pazemint pliauksejo per uzpakalky kaip mazam vaikui taip noredama ji pazemint. – Turbut mane jog as miegu.
-Slaugytoja su sesele laido juokelius apie to vyro 'kiausiniu' dydi stovedamos kojugali, jam ir man girdint.
Cia tik virsune, dar tiek visko maciau ir girdejau…
Jei nesibodi taip elgtis esant kitam zmoguj palatoj, tai baisu pagalvot kas vyksta kai palatoj vienas zmogus lieka.
Likau pasislykstejas ir nusivyles…
by EducationNo2905
9 comments
Ligoninė, skyrius? Priešingu atveju atrodo kaip nesveikos fantazijos asmens pezalai.
O kad jūs išgirstumėte istorijų, kaip pacientai ir jų artimieji elgiasi su tomis pačiomis slaugytojomis ir slaugėmis :)))
Norėtum ane už 1000 euriukų keisti pampersus diedams? Gali aplikuoti į betkurią ligoninę, parodysi savo jautrumą pacientams. Slaugytojų padėjėjų labai trūksta visur!
Tai o kur tą istoriją galima paskaityt apie Lazdynų ligoninę?
Šiaip man keista, kad žmonės nesusimąsto, kad jie irgi ten kažkada atsidurs. Visi mes būsim seni. Ar tos slaugytojos norės, kad iš jų nukarusių papų kažkas tyčiotųsi ir daužytų per šiknas?
Pažįstamos mama dirbo kurį laiką slaugytoja (Kauno apskritis). Buvom šokiruoti, kai gavo teistumą už senukų reketą (atimdavo pensijas), smurtaudavo prieš juos fiziškai ir psichologiškai – taip isgaudavo pensijas. Atrodė normali moteris, o pasirodo…
Ne visos slaugytojos yra blogos!!!!!!!!
Cia apskritai yra ziauri sistemos klaida, kad sitoks sunkus ir reikalingas darbas yra ziauriai nuvertinamas, uzkraunamos moteriskes desimtimis ligoniu ir visa tai uz MMA. Net jei zmogus ten dirba is pasaukimo ir geros sirdies jie fiziskai negali skirti zmogisko demesio, nes juos pastoviai varineja ir laiko uz 6.
Ateityje, kai ismirs senoji gvardija, kuri dar palaiko si fronta bus liudna. Nes is jaunu kas mokinosi sia specialybe rauna i uzsieni, kur DU kitoks ir visai kitoks poziuris i personala.
Teko susidurti su žmogaus slaugymu, tai gal taip pasitaikė, bet slaugos ligoninės buvo labai blogai arba blogai. Kauno raudonojo kryžiaus slaugos ligoninėje slaugytoja naglu veidu, maksimaliai kiek leido galimybės be žodžio „kyšis“ prašėsi ekstra pinigų, kad pažiūrėtų ligonį.
Nepalaikau nei vienos, nei kitos pusės bet iš abiejų galima prisiklausyti įstorijų kurie dirba tokį darba arba lankosi kaip pacientai. Jeigu plačiau pasidomėjus visada galima paklausti kodėl tie patys “pliaukštelėjimai” vyksta, nes yra tokie faktoriai net apie pragulas, ant tos pusės kurios guli, žmogui gali suprastėti kraujotaka o “pliaukštelėjimas” suaktyvina, bet visko būna.
Comments are closed.