Prea mult gaz și cărbune, prea puțin soare și vânt. Cum a ratat România șansa de a produce electricitate mai ieftină

4 comments
  1. Cum a ratat si rateaza orice fel de oportunitate in beneficiul populatiei, al tarii si al vietii in general, de peste 30 de ani, prin ignoranta, coruptie si multa durere in pula de ce se intampla dupa ei sau in urma deciziilor pe care le iau, sau nu le iau mai bine spus…

  2. Pai hai sa vedem situatia prosumatorilor. Eu vreau sa fac un parc fotovoltaic de cateva sute kW, poate 1MW. In jur aud numai povesti de oameni carora li se refuza racordarea pentru ca nu au șapcă. Să mă mai apuc?

  3. Pai mna, noi nici acum nu am finalizat dosarele de acum 2-3 ani pt panouri ca deh, de ce sa faci si tu un ban si sa ajuti reteaua, cand reteaua e fomista si disperata dupa fiecare leu, mai ales cu scumpirile actuale

    Te lupti cu mafia de pe mai multe fronturi

Leave a Reply