Prosím o vyplnění, mám to do školy, děkuju Tags:czech republic 1 comment není to nějak moc důležité, jenom prosím o normální odpovědi… Leave a ReplyYou must be logged in to post a comment.
1 comment
není to nějak moc důležité, jenom prosím o normální odpovědi…