Grecki serwis ethnos.gr, powołując się na swoje źródła w policji, wskazał, że Anastazja Rubińska mogła być torturowana przed śmiercią. – Nadal nie wiemy, jak zginęła, ale dotychczasowe dowody wskazują, że była torturowana, dopóki nie straciła przytomności – powiedział anonimowy funkcjonariusz.
Szok
W tej sprawie (i nie tylko) inną najbardziej przerażającą rzeczą są obrzydliwe do granic możliwości komentarze w stosunku do ofiar i nie przemawia do mnie argument, że to tylko Internet.
“– Oni ją zwodzili, najwidoczniej czekali aż się ściemni. (…) Reszta tych napotkanych mężczyzn może dobiegła, bo słyszeliśmy, że więcej osób ją zgwałciło – powiedział Onetowi Rubiński.”
Jebane zwierzęta.
Współczuję rodzinie.
nie mam nic do dodania na ten temat, wszystko co myślę jest już powiedziane.
chciałam tylko powiedzieć przepraszam. przepraszam że mój kraj robił totalnie nic do ochronić cie i każda inna kobieta która miała ten sam przeznaczenie. przepraszam.
Coś mam wrażenie że Grecja nie będzie zbyt dobrze rozchwytywanym kierunkiem wakacji
[deleted]
A to wszystko przez mężczyzn.. Typowo
[removed]
Jaki jest w ogóle sens raportowania o tym, a poźniej szerowania na reddicie?
Zakładam że rodzina chciałaby móc w spokoju to przejść.
Wiem że jesteśmy do tego przyzwyczajeni i nikt tego nie neguje ale można inaczej, np w Norwegii media nie robią z takich spraw sensacji.
W tej sprawie (i nie tylko) inną najbardziej przerażającą rzeczą są obrzydliwe do granic możliwości komentarze w stosunku do ofiar, które bagatelizują zupełny brak instynktu samozachowawczego i szerzą fałszywą wiarę w to, że wszędzie jest tak bezpiecznie i przyjaźnie jak w Polsce.
Szkoda dziewczyny ale przez komentarze typu “mogła robić co chciała, nikt nie miał prawa…” przyczyniacie się do kolejnych tragedii.
Nikt nie miał prawa ale jednak zrobił, dziewczyna martwa a typ pójdzie albo nie pójdzie siedzieć.
faceci to zaraza, niezaleznie z jakiej kultury
Już przestańcie o niej pisać. Nie ona pierwsza i nie ostatnia.
A o polskiej rodzinie w Londynie dalej cisza na reddicie….
15 comments
Grecki serwis ethnos.gr, powołując się na swoje źródła w policji, wskazał, że Anastazja Rubińska mogła być torturowana przed śmiercią. – Nadal nie wiemy, jak zginęła, ale dotychczasowe dowody wskazują, że była torturowana, dopóki nie straciła przytomności – powiedział anonimowy funkcjonariusz.
Szok
W tej sprawie (i nie tylko) inną najbardziej przerażającą rzeczą są obrzydliwe do granic możliwości komentarze w stosunku do ofiar i nie przemawia do mnie argument, że to tylko Internet.
“– Oni ją zwodzili, najwidoczniej czekali aż się ściemni. (…) Reszta tych napotkanych mężczyzn może dobiegła, bo słyszeliśmy, że więcej osób ją zgwałciło – powiedział Onetowi Rubiński.”
Jebane zwierzęta.
Współczuję rodzinie.
nie mam nic do dodania na ten temat, wszystko co myślę jest już powiedziane.
chciałam tylko powiedzieć przepraszam. przepraszam że mój kraj robił totalnie nic do ochronić cie i każda inna kobieta która miała ten sam przeznaczenie. przepraszam.
Coś mam wrażenie że Grecja nie będzie zbyt dobrze rozchwytywanym kierunkiem wakacji
[deleted]
A to wszystko przez mężczyzn.. Typowo
[removed]
Jaki jest w ogóle sens raportowania o tym, a poźniej szerowania na reddicie?
Zakładam że rodzina chciałaby móc w spokoju to przejść.
Wiem że jesteśmy do tego przyzwyczajeni i nikt tego nie neguje ale można inaczej, np w Norwegii media nie robią z takich spraw sensacji.
W tej sprawie (i nie tylko) inną najbardziej przerażającą rzeczą są obrzydliwe do granic możliwości komentarze w stosunku do ofiar, które bagatelizują zupełny brak instynktu samozachowawczego i szerzą fałszywą wiarę w to, że wszędzie jest tak bezpiecznie i przyjaźnie jak w Polsce.
Szkoda dziewczyny ale przez komentarze typu “mogła robić co chciała, nikt nie miał prawa…” przyczyniacie się do kolejnych tragedii.
Nikt nie miał prawa ale jednak zrobił, dziewczyna martwa a typ pójdzie albo nie pójdzie siedzieć.
faceci to zaraza, niezaleznie z jakiej kultury
Już przestańcie o niej pisać. Nie ona pierwsza i nie ostatnia.
A o polskiej rodzinie w Londynie dalej cisza na reddicie….