BREAKING Liderii sindicali și ministrul Deca au semnat contractul colectiv de muncă pentru angajații din învățământ. Conform legii, profesorii nu mai pot declanșa conflicte de muncă pe toată durata acestuia

by Nervous-Resolution-8

11 comments
  1. Cum zicea Gigi: liderii de sindicat- sclavi și tradatori

  2. Sunt sau nu prevăzute majorări salariale sau nu în CCM? Cat e valabil CCM-ul? Astea sunt doua mari întrebări

  3. E vreți boss, vreți bani? Muie mă, luați de-aici, muie cu găleata.

  4. Asta-i muie cu bulbuci și pisat in freza la sfârșit. Shieeeet

  5. Doar idiotii sunt surprinsi ca infractorii astia din sindicate , ghici ce, sunt la cheremul infractorilor din conducere.

    Uite la terminata aia ce zambeste..

  6. Poate cu ocazia asta își fac un sindicat pe bune.

  7. Felicitari dragi profesori, ati primit reminderul periodic ca sindicatele joaca doar cum canta PSD si voi n-aveti nici o valoare

  8. Dar daca ziceai acum 2 saptamani ca greva e manevra pesedista si ca scopul ei are legatura cu rotativa si negoicerile iti sarea lumea in cap ca vai Nu, dascalii nu ar face asa ceva!!!!!!!!!!!!!1

Leave a Reply