“Büszke vagyok a TISZA-kormány első 50 napjára.

Ilyen rövid idő alatt már több tucat vállalásunkat sikerült teljesítenünk.

Megállapodtunk 6000 milliárd forint uniós pénz hazahozataláról. Az infláció évek óta a legalacsonyabb, a forint 5 éve nem volt ilyen erős. Jelentősen olcsóbb lett a magyar államadóság finanszírozása. Az üzemanyag már jóval olcsóbb, mint a védett ár volt.

Elindítottuk a valaha volt legerősebb korrupcióellenes küzdelmet, a Tisztítótűz műveletet. Rövidesen feláll a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal.

Elfogadtuk a miniszterelnöki mandátum nyolc évben korlátozását.

Visszavettük a közérdekű alapítványokba kiszervezett ezermilliárdos állami vagyont.

Jelentősen csökkentettük a képviselők, a miniszterelnök és a miniszterek fizetését. Minimum 50 milliárd forintot spórolunk a képviselői költségkeretek csökkentésével.

Leállítottuk a devizahiteles ügyekben a végrehajtást és a kilakoltatást.

Elkezdtük feltárni a NER legnagyobb bűneit. Folyik a teljes átvilágítás. Bemutattuk a NER luxusberuházásait. Megnyitottuk a Karmelitát és a luxusminisztériumokat. A Miniszterelnök irodáját a Karmelitából egy egyszerű minisztériumi irodába költöztettük.

Visszatértünk Európába. Újraindítottuk a Visegrádi Négyek együttműködését. Elértük, hogy százezer kárpátaljai honfitársunk visszakapja a nyelvhasználati, oktatási, kulturális és politikai jogait.

Megteremtettük a független és pártatlan közmédia feltételeit. Mindenki akadály nélkül gyakorolhatja a gyülekezési jogát. Betiltottuk a gyűlöletkeltő politikai hirdetéseket.

Önálló oktatási, egészségügyi, környezetvédelmi és vidékfejlesztési minisztériumokat hoztunk létre.

Megszüntettük a rendeleti kormányzást.

Magyarország csatlakozik az Európai Ügyészséghez és teljes jogú tagjai maradunk a Nemzetközi Büntetőbíróságnak.

Nyilvánosságra hoztuk a kegyelmi ügy aktáit.

Felülvizsgáltuk a diplomataútlevelek kiadását.

Több milliárdos kórházi klímafejlesztési programot indítottunk.

Megkezdtük a vagyonadó és az iskolakezdési támogatás bevezetetésének előkészítését. Elindítottuk az ügynökakták nyilvánosságra hozatalának folyamatát.

Az országban rend, béke és biztonság van.

A magyarok döntő többsége szerint jó irányba mennek a dolgok. Sokkal több felszabadult és mosolygós embert látni az utcákon.

A haza minden előtt. ❤️🤍💚”

Forrás: https://www.facebook.com/share/p/1M3FMjcwA5/




bencee03458

11 comments
  1. Este hatkor a klímát ne felejtsd el kikapcsolni!😌☝️

  2. jelentosen emeltuk a helyettes allamtitkarok fizeteset, ne tegyunk mar ugy, mintha egy fizetesemeles ne lenne siker

  3. Öröm volt felszabadulni a magyar történelem legkorruptabb maffiája alól amit egy fasiszta konteós megalomán bolond vezetett. Még 4 évet,maga lett volna a kénköves pokol.

    De azért várjuk az új választási törvényt is.

  4. >Bemutattuk a NER luxusberuházásait.

    Ruszin-Szendi villája kimaradt

Leave a Reply