
“Büszke vagyok a TISZA-kormány első 50 napjára.
Ilyen rövid idő alatt már több tucat vállalásunkat sikerült teljesítenünk.
Megállapodtunk 6000 milliárd forint uniós pénz hazahozataláról. Az infláció évek óta a legalacsonyabb, a forint 5 éve nem volt ilyen erős. Jelentősen olcsóbb lett a magyar államadóság finanszírozása. Az üzemanyag már jóval olcsóbb, mint a védett ár volt.
Elindítottuk a valaha volt legerősebb korrupcióellenes küzdelmet, a Tisztítótűz műveletet. Rövidesen feláll a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal.
Elfogadtuk a miniszterelnöki mandátum nyolc évben korlátozását.
Visszavettük a közérdekű alapítványokba kiszervezett ezermilliárdos állami vagyont.
Jelentősen csökkentettük a képviselők, a miniszterelnök és a miniszterek fizetését. Minimum 50 milliárd forintot spórolunk a képviselői költségkeretek csökkentésével.
Leállítottuk a devizahiteles ügyekben a végrehajtást és a kilakoltatást.
Elkezdtük feltárni a NER legnagyobb bűneit. Folyik a teljes átvilágítás. Bemutattuk a NER luxusberuházásait. Megnyitottuk a Karmelitát és a luxusminisztériumokat. A Miniszterelnök irodáját a Karmelitából egy egyszerű minisztériumi irodába költöztettük.
Visszatértünk Európába. Újraindítottuk a Visegrádi Négyek együttműködését. Elértük, hogy százezer kárpátaljai honfitársunk visszakapja a nyelvhasználati, oktatási, kulturális és politikai jogait.
Megteremtettük a független és pártatlan közmédia feltételeit. Mindenki akadály nélkül gyakorolhatja a gyülekezési jogát. Betiltottuk a gyűlöletkeltő politikai hirdetéseket.
Önálló oktatási, egészségügyi, környezetvédelmi és vidékfejlesztési minisztériumokat hoztunk létre.
Megszüntettük a rendeleti kormányzást.
Magyarország csatlakozik az Európai Ügyészséghez és teljes jogú tagjai maradunk a Nemzetközi Büntetőbíróságnak.
Nyilvánosságra hoztuk a kegyelmi ügy aktáit.
Felülvizsgáltuk a diplomataútlevelek kiadását.
Több milliárdos kórházi klímafejlesztési programot indítottunk.
Megkezdtük a vagyonadó és az iskolakezdési támogatás bevezetetésének előkészítését. Elindítottuk az ügynökakták nyilvánosságra hozatalának folyamatát.
Az országban rend, béke és biztonság van.
A magyarok döntő többsége szerint jó irányba mennek a dolgok. Sokkal több felszabadult és mosolygós embert látni az utcákon.
A haza minden előtt. ❤️🤍💚”
—
bencee03458
11 comments
Nemcsok hogy van?
Mai első MP poszt✅
“Visszavettük a közérdekű alapítványokba kiszervezett ezermilliárdos állami vagyont.”
Lemaradtam valamiről?
[https://igeretfigyelo.hu/tisza](https://igeretfigyelo.hu/tisza)
Este hatkor a klímát ne felejtsd el kikapcsolni!😌☝️
Aztán a rabszolgatörvénnyel Mizu
Miis 🤗🤗
jelentosen emeltuk a helyettes allamtitkarok fizeteset, ne tegyunk mar ugy, mintha egy fizetesemeles ne lenne siker
Öröm volt felszabadulni a magyar történelem legkorruptabb maffiája alól amit egy fasiszta konteós megalomán bolond vezetett. Még 4 évet,maga lett volna a kénköves pokol.
De azért várjuk az új választási törvényt is.
Overall feeling: not bad.
Mondjuk le a kalappal, tényleg gyorsan dolgoznak.
>Bemutattuk a NER luxusberuházásait.
Ruszin-Szendi villája kimaradt